Vita Liberata Phenomenal 2-3 Week Tinted Self Tan Mousse

4,300L

Përshkrimi

Një shkumë vetë-nxirëse e shpejtë dhe e thjeshtë për t’u aplikuar, pa aromë, për një rezultat natyral, që zgjat më shumë se çdo shkumë tjetër. Përmban ekstrakte natyrore dhe organike dhe zero toksina për një nxirje sa më të shëndetshme.

125 ml

Mënyra e përdorimit:
Sigurohuni që lëkura të jetë e pastër dhe e eksfoliuar. Për një efekt long-lasting, aplikojeni çdo 4 orë brenda 12-24 orëve. Bëni dush para çdo aplikimi me ujë të vakët pa përdorur shampo. Duke përdorur dorezën aplikuese vendoseni me lëvizje rrethore.
Ingredientët:
Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water(Aqua, Eau), Dihydroxyacetone, Cocamidopropyl Betaine, Saccharide Isomerate, Tocopheryl Acetate, Cucumis Sativus (Cucumber) Extract, Hammamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Fucus Vesicolosus (Bladderwrack) Extract, Papaya (Papaya) Fruit Extract, Citric Acid, Punica (Pomegranate) Granatum Extract, Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Extract, Litchi Chinensis (Lychee) Fruit Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Gingko Biloba Leaf Extract, Sodium Benzoate, Betain, Potassium Sorbate, CI 17200 (Red 33), CI 42090 (Blue 1), CI 19140 (Yellow 5), CI 60730 (Ext. Violet 2), CI 14700 (Red 4)
Reviews:

Ky produkt nuk ka akoma review.

Vetëm klientë që e kanë blerë këtë produkt mund të shkruajnë një review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop