Viviscal Hair Growth Supplements

2,750L

13 in stock

Përshkrimi

100% pa kimikate. Përmban vetëm ingredient dhe përbërës me origjinë natyrale. I jep flokëvë shkëlqim dhe nxit rritjen e tyre nga rrënja. Suplementi më i shitur në SHBA për rritjen e flokëve. Shkëncërisht e provuar për përmirësimin e trashësisë së flokut dhe reduktimin e rënies nga 3 në 6 muaj. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.

Mënyra e përdorimit:
Për rezultate më të mira, merin një tabletë dy herë në ditë për 3 deri në 6 muaj. Merrni një tabletë pas një vakti. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.
Ingredientët:
AminoMar Marine Complex, Vitamin C (From Acerola (Fruit) Powder And Ascorbic Acid), Microcrystalline Cellulose, Maltodextrin, Horsetail (Stem) Extract, Iron (From Ferrous Fumarate), Hydroxypropyl Cellulose, Zinc (From Zinc Oxide), Biotin, Niacin (As Niacinamide), Croscarmellose Sodium, Magnesium Stearate, Millet Seed Extract, Natural Orange Flavor, Methyl Cellulose, Silicon Dioxide, Glycerin. Contains: Fish (Shark), Mollusks.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop