Sleep Easy Pillow and Room Mist

1,900L

10 in stock

Përshkrimi

Produkt ideal për të krijuar një ambient të qetë për një gjumë të rehatshëm. Spërkateni në dhomë dhe jastëkun tuaj. Ka aromë livandoje e cila është klinikisht e provuar se përmirëson cilësinë e gjumit.

Mënyra e përdorimit:
Spërkateni në dhomë dhe jastëkun tuaj.
Ingredientët:
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop