Acai Berry Bubble Bath

1,105L

10 in stock

Përshkrimi

Pastroni dhe hidratoni lëkurën tuaj duke përjetuar ndjesinë e të qënurit në spa luksoze.

Mënyra e përdorimit:
Shtoni 2-3 kapakë nën ujë të rrjedhshëm dhe shikoni se si vaska juaj mbushet me flluska aromatike. Shtrihuni dhe zhytuni për t'u çlodhur dhe për të rimarrë energjitë tuaja.
Ingredientët:
Water (Aqua, Eau),Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract, Isostearamide MIPA, Glycol Distearate, Cocamidopropyl Betaine, Fragrance (Parfum), PEG-150 Distearate, Disodium EDTA, Citric Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, CI 17200 (Red No.33), CI 14700 (Red No.4), CI 42090 (Blue No.1), Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Limonene.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop