Pretty Fun Hint of Tint Lip Oil

2,320L

Përshkrimi

Limited Edition Hint of Tint Lip Oil ka një formulë jo-ngjitëse, të butë, që i jep buzëve shkëlqim duke i lënë ato të hidratuara. Tekstura luksose xhel-në-vaj i bën buzët të duken më të fryra dhe më të plota. Ka ingredientë të dobishëm për lëkurën, me një përzierje acidesh lyrore dhe vajrave botanikë, të cilët mbrojnë dhe hidratojnë buzët.

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni direkt mbi buzë ose mbi buzëkuq.
Ingredientët:
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop