It’s Fine Eyeliner – Espresso

2,320L

9 in stock

Përshkrimi

Eyeliner kremoz, edicion i limituar, i cili aplikohet butësisht dhe lë ngjyrë të theksuar. Sapo formula thahet, zgjat deri më 8 orëm, nuk depërton ujin dhe nuk transferohet mbi kapakët e syrit

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni direkt në qepalla ose në vijen poshtë syrit. Rrotullojeni lapsin nëse është e nevojshme. Mbylleni me kapak për të parandaluar tharjen.
Ingredientët:
DIMETHICONE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, ACRYLATES/STEARYL ACRYLATE/DIMETHICONE METHACRYLATE COPOLYMER, POLYETHYLENE, OZOKERITE, NYLON-12, POLYISOBUTENE, ISOBUTYL STEARATE, SILICA, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, IRON OXIDES (CI 77491, CI 77492, CI 77499), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891)
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop