OBAGI MEN STEEL KIT SYSTEM

30,000L

10 in stock

Përshkrimi

Kompleti i përsosur fillestar për ata me lëkurë të prirur ndaj yndyrës dhe që kanë nevojë për një nxitje në drejtimin e duhur të kujdesit të lëkurës!

 1. Obagi 360 Pastrues Eksfoliues, 150ml
 2. Obagi Retinol 1%*,  28g
 3. Obagi Sunshield Matte SPF 50, 85g
 4. Obagi Hidratant, 48g
 5. Obagi Çantë Larëse Udhëtimi
Mënyra e përdorimit:
Për të filluar, aplikoni pastruesin eksfolues për të larë papastërtitë në fund të ditës dhe vazhdoni me Retinol 0.5% për të përballuar linjat e imëta kundër plakjes. Hapi 2, pastroni fytyrën për tu freskuar për të filluar ditën tuaj, e ndjekur nga një hidratim i thellë. Lëreni të përthithet nga lëkura dhe aplikoni Sunshield Matte gati për të përballuar ditën! *Retinoidet duhet të përdoren gjithmonë në lidhje me një SPF me cilësi të lartë dhe të mirë (30 ose më lart) dhe nuk duhet të përdoren së bashku me asnjë pastrim fytyre.
Ingredientët:
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
  0
  Your Cart
  Your cart is emptyReturn to Shop