SUZANOBAGI MD Acne Cleansing Wipes

3,500L

Out of stock

Përshkrimi

SUZANOBAGIMD janë peceta të lagura pastruese për lëkurat e yndyrshme me tendencë akneike, të formuluara me 2% acid salicilik për të ndihmuar në trajtimin dhe parandalimin e akneve duke pastruar dhe freskuar lëkurën tuaj në çdo kohë.

Mënyra e përdorimit:
Fshini lëkurën me pecetën e lagur 1 deri në 3 herë në ditë për të pastruar dhe trajtuar lëkurën. Meqenëse ky produkt ka tendencën ta thajë lëkurën filloni me 1 pastrim në ditë, pastaj rriteni gradualisht në 2 ose 3 herë në ditë nëse është e nevojshme ose sipas udhëzimeve të specialistes. Nëse lëkura thahet shumë, mos u shqetësoni, zvogëloni përdorimin e SUZANOBAGIMDTM Cleansing Wipesnë 1 herë në ditë.
Ingredientët:
Ingredientët aktivë: acidi salicilik Të gjithë ingredientët:Water, hamamelis virginina water, propanediol, aloe barbadenins leaf extract, cinnamomum zeylanicum bark extract, bioflavoids , alpha-glucan, decyl glucoside, dextrin, polydextrose amylopectin, niacinamide, cocamidopropyl PG-dimionum chloride phosphate, sarcosine, capry;oyl glycine, alcohol, phenoxyethanol
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop