Obagi-C® C-Balancing Toner

6,400L

5 in stock

Përshkrimi

Toner pa përmbajtje tëalkool-it . Formuluar posaçërisht për lëkurë normale në të yndyrshme, ky toner pa alkool vepron pa e tharë lëkurën dhe rregullon pH e saj.

198 ml

Mënyra e përdorimit:
• Përdoreni dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje pasi keni larë lëkurën. • Tampononi një sasi të vogël (3-4 pompa) mbi një pambuk dhe fshijeni butësisht në të gjithë fytyrën. • Lëreni të thahet. • Mos e shpëlani.
Ingredientët:
Water (aqua), hamamelis virginiana (witch hazel) water, propylene glycol, sodium PCA, benzalkonium chloride, aloe barbadensis leaf juice, panthenol, polyquaternium-10, phenoxyethanol, methylparaben.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop