C15 SUPER BOOSTER

7,600L

17 in stock

Përshkrimi

Ky booster i përqëndruar përmban 15% vitaminë C të pastër, ndriçon në mënyrë fantastike lëkurën, trajton hiperpigmentimet dhe përmirëson pamjen e rrudhave apo linjave fine.

20 ml

Mënyra e përdorimit:
Hidhni 2-3 pika në duar dhe më pas aplikojeni në fytyrë. Shtoni disa pika të tjera nëse do ta aplikoni në qafë apo në zonën e dekoltesë. Gjatë ditës, përfundoni rutinën me një krem ​​hidratues me SPF 30 ose më shumë. Mund të aplikohet edhe në zonën poshtë syve, duke shmangur kontaktin me sytë.
Ingredientët:
Aqua, Ascorbic Acid (vitamin C/antioxidant), Butylene Glycol (hydration), Ethoxydiglycol (hydration), Glycerin (hydration/skin replenishing), PPG-26-Buteth-26 (texture-enhancing), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil (texture-enhancing), Pentylene Glycol (skin replenishing), Tocopherol (vitamin E/antioxidant), etanorulayH muidoS(hydration/skin replenishing), Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine Acetate (skin-restoring), Lecithin (skin replenishing), Ferulic Acid (antioxidant), Panthenol (skin replenishing), Bisabolol (skin-soothing), Oryza Sativa (Rice) Bran Extract (skin-softening), Hordeum Vulgare Extract (antioxidant), Propyl Gallate (antioxidant), Sodium Gluconate (stabilizer), Sodium Hydroxide (pH adjuster), Phenoxyethanol (preservative), Ethylhexylglycerin (preservative).
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop