BROW TEC

3,100L

Përshkrimi

HD Brows Browtec u klasifikua nga Vogue si një nga 10 lapsat më të mirë të vetullave në vitin 2016. Ky laps është një formulë jo vajore me përzierje wax-i për ta bërë atë më të qëndrueshëm në lëkurë. Me një majë super të hollë, sjell një aplikim te pagabueshem, duke imituar në mënyrë perfekte qimet e vetullës. E pajisur edhe me një furçë.

0.8 g

Mënyra e përdorimit:
Përdorni furçën spoolie për të lëvizur qimet nga vendi, pastaj vizatoni fije duke imituar qimet e flokëve, duke përdorur majën e lapsit nëpër zona të rralla të vetullës. Vendosni qimet përsëri në vend me furçën spoolie. Filloni me aplikimin e lapsit në vetulla duke i dhënë formën që dëshironi dhe iluzionin e shtimit të qimeve në vetulla. Poziciononi qimet e tyre nëpërmjet furçës.
Ingredientët:
Hydrogenated Soybean Oil, Polyethylene, Hydrogenated Coco-Glycerides, Caprylic/Capric/Myristic/Stearic Triglyceride, Zinc Stearate [+/-: CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), CI 77891 (Iron Oxides).
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop