BROW GLUE

3,100L

15 in stock

Përshkrimi

HD Brow Glue është një xhel i fortë ngrirës për vetullat tuaja. Formula e tij “ngrin” qimet në pozicionin që ju dëshironi për gjatë gjithë ditës.
85% e njerëzve e përshkruajnë Brow Glue, si xheli më i mirë që kanë përdorur ndonjëherë.
Ky xhel vetullash pa ngjyrë është shumë i lehtë për tu aplikuar dhe thahet shpejt duke i pozicionuar në formën që ju dëshironi. Ndryshe nga produktet e tjera ngrirëse të vetullave, ky produkt nuk ka nevojë të përzihet me ujë; apikojeni dhe vazhdoni rutinën tuaj si zakonisht.
HD Brow Glue është i përsosur nëse kërkoni të arrini një pamje sa më të rregullt të vetullave tuaja pasi pozicionon në vendin e dëshiruar edhe qimet e padisiplinuara.
HD Brow Glue ju jep efektin e vetullave “lamination” në kushtet e shtëpisë si dhe pasi keni kryer procesin lamination ndihmon të zgjasë në kohë efektin e tyre.

10 ml

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni lehtësisht duke krehur qimet e vetullave në pozicionin që ju dëshironi. Nëse produkti ju bie në sy shpërlani sytë me ujë të bollshëm.
Ingredientët:
Aqua (Water), Alcohol Denat, PVP, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Tetrasodium EDTA, 1,2- Hexanediol, Caprylyl Glycol, Tropolone, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.
Reviews:

Ky produkt nuk ka akoma review.

Vetëm klientë që e kanë blerë këtë produkt mund të shkruajnë një review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop