25% Vitamin C + Glutathione Clinical Serum

7,300L

Përshkrimi

Ky serum përmban vitaminë C shumë të qëndruar 25% për të përmirësuar dukshëm tonin e pabarabartë. I jep shkëlqim, elasticitet dhe qëndrueshmëri pa irritim lëkurës.

Vitamina C e fuqishme 25% synon zbardhjen e fortë dhe dëmtimin nga dielli. Glutathione minimizon irritimin dhe rrit furnizimin me antioksidantë të lëkurës. Teknologjia GAP redukton stresin oksidativ dhe synon zbardhjen e ngjyrës. Serum lehtësisht hidratues për të gjitha llojet e lëkurës

Mënyra e përdorimit:
Ingredientët:
Aqua/Water/Eau⁠, Tetrahexyldecyl Ascorbate⁠, Dimethicone⁠, Glycerin⁠, C9-12 Alkane⁠, Ascorbyl Glucoside⁠, Silica⁠, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract⁠, Hydrogenated Lecithin⁠, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate⁠, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer⁠, Xanthan Gum⁠, Oryza Sativa (Rice) Bran Extract⁠, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer⁠, Cetyl Alcohol⁠, Caprylyl Glycol⁠, Lysine Carboxymethyl Cysteinate⁠, Coco Caprylate/Caprate⁠, Tocopherol⁠, Glutathione⁠, Sodium Citrate⁠, Sodium Phytate⁠, Hexylene Glycol⁠, Ethylhexylglycerin⁠, Helianthus Annuus Sunflower Seed Extract⁠, Urea⁠, Mannitol⁠, Caprylic/Capric Triglyceride⁠, Sodium PCA⁠, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract⁠, Polysorbate 60⁠, Sorbitan Isostearate⁠, Trehalose⁠, Ascorbic Acid⁠, Glucose⁠, Vanilla Planifolia Fruit Extract⁠, Polyquaternium-51⁠, Ergothioneine⁠, Triacetin⁠, Sodium Hyaluronate⁠, Phenoxyethanol⁠
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop