RESIST WEIGHTLESS ADVANCED REPAIRING TONER NORMAL TO OILY

3,900L

8 in stock

Përshkrimi

Një toner fytyre që do t’ju bëjë të sfidoni moshën duke rihidratuar dhe zbutur lëkurën, ndërkohë që mbron gjithashtu nga ndotja mjedisore.

118 ml

Mënyra e përdorimit:
Pas pastrimit të lëkurës vendosni tonerin duke e aplikuar butësisht nëpërmjet një tamponi pambuku në fytyrë dhe në qafë. Mos e shpërlani. Më pas mund të vazhdoni me produktet e tjera të rutinës suaj në mëngjes dhe mbrëmje. Përdorni një krem mbrojtës me spektër të gjerë SPF 30 ose më shumë.
Ingredientët:
Water (Aqua), Glycerin (hydration/skin replenishing), Ethoxydiglycol (hydration), Niacinamide (skin-restoring), Acetyl Glucosamine (hydration/skin replenishing), Salix Nigra (Willow) Bark Extract (skin-soothing), Resveratrol (grape-derived antioxidant), Sodium Hyaluronate (hydration/skin replenishing), Palmitoyl Tetrapeptide-7 (skin-restoring), Palmitoyl Tripeptide-1 (skin-restoring), Phospholipids (hydration/skin replenishing), Epigallocatechin Gallate (antioxidant), Carnosine (skin-restoring), Genistein (antioxidant), Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract (skin-soothing), Adenosine (skin-restoring), Xanthan Gum (texture-enhancing), Citric Acid (pH adjuster), Polysorbate 20 (texture-enhancing), Butylene Glycol (hydration), Ethylhexylglycerin (preservative), Carbomer (texture-enhancing), Tetrasodium EDTA (stabilizer), Phenoxyethanol (preservative).
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop