TIMELESS MATRIXYL®️ 3000 SERUM

1,170L

5 in stock

Përshkrimi

Baza – Rindërtoni lëkurën tuaj nga brenda jashtë me Matrixyl®️ 3000. Serumi i fuqishëm kundër moshës stimulon riparimin e kolagjenit të lëkurës qe përmirësojnë elasticitetin, qëndrueshmërinë dhe strukturën e përgjithshme të lëkurës. Përfitimi i shtuar i Acidit Hyaluronic rrit dhe ruan nivelet optimale të hidratimit për lëkurë më të lëmuar dhe më të shëndetshme. E rendesishme për qafën dhe dekoltenë.

Rekomandohet për: Të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht ato të ndjeshme.

Rikthen qëndrueshmërinë dhe elasticitetin në lëkurë
Rrit prodhimin e kolagjenit
Përmirëson shenjat e dukshme të plakjes
Ndihmon ne nivelet e hidratimit optimal të lëkurës

Mënyra e përdorimit:
Përdorni 2-3 pika në lëkurë të pastër dhe perhapeni me majat e gishtave. Përdoreni çdo ditë, ne mengjes dhe/ose mbremje (i rekomandueshem
Ingredientët:
Water, Matrixyl®️ 3000, Aloe Barbadensis, Glycerin, Hyaluronic Acid, Benzylalcohol, Dehydroacetic Acid
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop