TIMELESS HYALURONIC ACID 100% PURE

660L

4 in stock

Përshkrimi

Hidratuesi – Ndihmon në rihidratimin e lëkurës dhe rritjen e niveleve të lagështisë së lëkurës duke e mbajtur lëkurën të shëndetshme dhe të hidratuar me Serumin Timeless Skin Care Acid Hialuronik 100% te paster. Acidi hialuronik mund të mbajë deri në 1000 herë peshën e tij në ujë, duke e bërë atë përbërësin numër një për hidratim. Ky serum përmban 1% acid Hialuronik të pastër, përqendrimi më i mirë për të hidratuar dhe rritur nivelet e lagështisë së lëkurës.

Rekomandohet për: Të gjitha llojet e lëkurës

Rrit nivelet e hidratimit së lëkurës
E mban lëkurën të shëndetshme dhe të hidratuar gjatë gjithë ditës
Ndihmon në shpërndarjen e përbërësve aktivë në të gjithë lëkurën

Mënyra e përdorimit:
Aplikoni dhe perhapni 2-3 shtypje në fytyrë dhe qafë të sapo pastruar. Prisni derisa produkti të përthithet plotësisht në lëkurë përpara hapit tjetër në rutinën tuaj.
Ingredientët:
Water, Sodium Hyaluronate, Benzylalcohol, Dehydroacetic Acid
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop