TIMELESS HA MATRIXYL®️ 3000 W/ CUCUMBER SPRAY

1,450L

5 in stock

Përshkrimi

Zgjedhja perfekte për lëkurën tuaj! Sprajet tanë hidratues përthithen menjëherë për t’i dhënë një shtysë lëkurës së lodhur dhe të thatë. Ky version më i lehtë i serumeve tanë më të shitur të Acidit Hialuronik përfshin Matrixyl 3000, një përbërës te fuqishëm kundër moshës + Aloe Barbadensis për të rihidratuar, qetësuar dhe mbrojtur gjatë gjithë ditës.

I perbere me kastravec te fresket për të zgjuar shqisat, ky spraj qeteson lëkurën e irrituar dhe të stresuar.

Rekomandohet për: Të gjitha llojet e lëkurës
Hidraton dhe freskon menjëherë lëkurën
Ofron mbrojtje nga ndotja
Qetëson lëkurën e lodhur dhe të thate
Përmirëson elasticitetin e lëkurës

Mënyra e përdorimit:
Spërkateni fytyrën dhe qafën sa herë që keni nevojë. Përdorni serumet para trajtimit për të ndihmuar në përthithjen e përbërësve aktivë. Sipas nevojës, gjatë gjithë ditës.
Ingredientët:
Water, Aloe Barbadensis, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Calcium Pantothenate, Matrixyl®️ 3000, Cucumber Extract, Phenoxyethanol
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop