Sleep Easy Bath Soak

1,800L

Përshkrimi

Pastroni dhe hidratoni lëkurën tuaj duke përjetuar ndjesinë e të qënurit në spa luksoze. Formuluar me një aromë të ngrohtë dhe qetësuese të vajit të lavandës për të rigjeneruar trupin dhe mendjen.

 

Mënyra e përdorimit:
Shtoni 2-3 kapakë në ujë të rrjedhshëm.
Ingredientët:
Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Styrene/Acrylates Copolymer, Acrylates Copolymer, Cocamide Methyl MEA, Sodium Hydroxide, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Disodium EDTA, Methylisothiazolinone, CI 17200 (Red 33), CI 42090 (Blue 1), Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Linalool
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop