CALM SOOTHING TONER FOR NORMAL TO OILY SKIN

3,600L

2 in stock

Përshkrimi

Një toner i butë që qetëson skuqjet në lëkurën e ndjeshme ndërkohë që e ushqen dhe e hidraton plotësisht atë.

118 ml

Mënyra e përdorimit:
Pas pastrimit të lëkurës vendosni tonerin në fytyrë dhe qafë. Mos e shpërlani. Vazhdoni me pjesën tjetër të rutinës në mëngjes dhe në mbrëmje. Në mëngjes mos harroni përdorimin e kremit mbrojtës me spektër të gjerë SPF 30 ose më shumë.
Ingredientët:
Water (Aqua), Butylene Glycol (hydration), Polysorbate 20 (texture-enhancing), Glycerin (hydration/skin replenishing), Colloidal Oatmeal (skin-soothing), Beta-Glucan (skin-soothing/antioxidant), Sea Whip Extract (skin-soothing), Boerhavia Diffusa Root Extract (skin-soothing), Panthenol (skin replenishing), Epigallocatechin Gallate (antioxidant), Gellan Gum (texture-enhancing), Phytic Acid (stabilizer), Disodium EDTA (stabilizer), Ethylhexylglycerin (preservative), Potassium Sorbate (preservative).
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop