EARTH SOURCED PURELY NATURAL REFRESHING TONER

3,600L

1 in stock

Përshkrimi

Ky toner i pasur me antioksidantë me 98% përbërës natyralë i rikthen lëkurës një dukje të shëndetshme dhe me shkëlqim.

118 ml

Mënyra e përdorimit:
Pasi të keni larë lëkurën, aplikojeni tonerin nëpërmjet një pambuku në të gjithë fytyrën dhe në qafë. Mos e shpërlani. Vazhdoni me rutinën tuaj të përkujdesit të lëkurës. Mos harroni përdorimin e kremit mbrojtës me spektër të gjerë SPF 30 ose më shumë.
Ingredientët:
Water, Glycerin (hydration/skin replenishing), Sodium Hyaluronate (hydration/skin replenishing), Chamomilla Recutita Matricaria Flower Extract (chamomile extract/skin-soothing), Vitis Vinifera Seed Extract (grape extract/antioxidant), Camellia Sinensis Leaf Extract (green tea extract/antioxidant), Camellia Oleifera Leaf Extract (green tea/antioxidant), Avena Sativa Extract (oat extract/skin-soothing), Punica Granatum Extract (pomegranate extract/antioxidant), Sambucus Nigra Fruit Extract (black elderberry extract/antioxidant), Peucedanum Graveolens Extract (dill extract/antioxidant), Lycium Barbarum Fruit Extract (antioxidant), Hydrogenated Lecithin (skin-renewing), Tocopherol (vitamin E/antioxidant), Helianthus Annuus Seed Oil (sunflower oil/non-fragrant oil/antioxidant/emollient), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (almond oil/non-fragrant oil/emollient), Vaccinium Macrocarpon Seed Oil (cranberry oil/non-fragrant oil/antioxidant/emollient), Olea Europaea Fruit Oil (olive oil/non-fragrant oil/antioxidant/emollient), Vaccinium Myrtillus Seed Oil (bilberry oil/non-fragrant oil/antioxidant/emollient), Arginine Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Aspartic Acid (amino acid complex/hydration/skin replenishing), Sodium PCA (hydration/skin replenishing), Sodium Lactate (hydration), PCA (hydration/skin replenishing), Xanthan Gum (texture-enhancing), Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate (preservative), Benzyl Alcohol (preservative), Phenoxyethanol (preservative).
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop