SKIN BALANCING PORE-REDUCING TONER

3,400L

7 in stock

Përshkrimi

PORE-REDUCING TONER është një toner ditor, i cili ekuilibron sebumin e tepërt në lëkurë, minimizon poret e zmadhuara dhe siguron hidratimin e nevojshëm.

190 ml

Mënyra e përdorimit:
Pas pastrimit të lëkurës vendosni tonerin duke e aplikuar butësisht nëpërmjet një tamponi pambuku në fytyrë dhe në qafë. Mos e shpërlani. Më pas mund të vazhdoni me produktet e tjera të rutinës suaj në mëngjes dhe mbrëmje. Përdorni një krem mbrojtës me spektër të gjerë SPF 30 ose më shumë.
Ingredientët:
Water (Aqua), Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Polysorbate 20, Adenosine, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Arctium Lappa (Burdock) Root Extract, Hydrolyzed Jojoba Esters, Sodium PCA, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Ceramide NP, Ceramide AP, Ceramide EOP, Phytosphingosine, Cholesterol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Oleth-10, Sodium Lauroyl Lactylate, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Sodium Citrate, Xanthan Gum, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop