SKIN BALANCING OIL-REDUCING CLEANSER 473 ml

5,600L

3 in stock

Përshkrimi

Ky larës i butë pastron të gjitha papastërtitë e lëkurës, sebumin e tepërt, gjithashtu ka efekt qetësues në lëkurë.

473 ml

Mënyra e përdorimit:
Aplikoni një sasi të vogël në fytyrë dhe në zonën e syve me lëvizje rrethore. Shpërlajeni mirë.
Ingredientët:
Water (Aqua), Sodium Cocoyl Isethionate (cleansing), Sodium Lauroamphoacetate (cleansing), Stearic Acid (texture-enhancing), Glycerin (hydration/skin replenishing), Glycol Distearate (texture-enhancing), Helianthus Annuus Seed Oil (sunflower oil/non-fragrant oil/antioxidant), Acrylates Copolymer (texture-enhancing), Cetearyl Alcohol (texture-enhancing), Aloe Barbadensis Leaf Extract (hydration/skin-soothing), Sodium Chloride (stabilizer), Sodium Hydroxide (pH balancing), Xanthan Gum (texture-enhancing), Caprylyl Glycol (preservative), Hexylene Glycol (preservative), Disodium EDTA (stabilizer), Phenoxyethanol (preservative).
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop