Obagi-C® C-Cleansing Gel

6,500L

3 in stock

Përshkrimi

Xhel pastrues me përmbajtje të vitaminës C. Pastron dhe përgatit lëkurën tuaj për përdorimin e produkteve pasuese të sistemit duke hequr make-up-in, sebumin e tepërt dhe papastërtitë e tjera të përditshme që mbart lëkura.

180 ml

Mënyra e përdorimit:
• Aplikojeni në në fytyrë dhe qafë dhe shkumojeni nëpërmjet gishtërinjve. • Masazhojeni për pak me lëvizje rrethore. • Shpëlajeni plotësisht me ujë të vakët.
Ingredientët:
Purified water, sodium lauroyl oat amino acids, cocamidopropyl betaine, sodium laureth sulfate, aloe barbadensis leaf juice, medicago sativa (alfalfa) extract, borago officinalis (borage) extract, chamomilla recutita (matricaria) flower extract, sodium chloride, saponins, xanthan gum, L-ascorbic acid (vitamin C), phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, butylparaben, propylparaben, isobutylparaben, glycerin, fragrance, D&C red no. 33, FD&C yellow no. 5.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop