MATRIXYL®️ SYNTHE’6™️ SERUM

3,900L

3 in stock

Përshkrimi

Ndihmoni kohen te kthehet pas ne shenjat e dukshme të plakjes me Matrixyl®️ synthe’6™️. Me gjashtë elementë thelbësorë për ndërtimin e lëkurës, ky polipeptid i fuqishëm synon rrudhat e theksuara dhe linjat e shprehjes duke stimuluar prodhimin e kolagjenit. Së bashku me vetitë ultra-hidratuese të Acidit Hyaluronik, ai ndihmon lëkurën e lodhur, të dëmtuar, trajton rrudhat e theksuara dhe lëkurën e dëmtuar nga dielli. Tendos lekuren duke i dhene keshtu nje pamje me te re. E domosdoshme për lëkurën në qafë dhe dekolte.

Rekomandohet për: Të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht lëkurën e thate.

Mënyra e përdorimit:
Përdorni 2-3 pika në lëkurë të pastër dhe perhapeni me majat e gishtave. Përdoreni çdo ditë, ne mengjes dhe/ose mbremje (i rekomandueshem).
Ingredientët:
Water, Matrixyl®️ synthe’6™️, Aloe, Glycerin, Hyaluronic Acid, Benzylalcohol, Dehydroacetic Acid.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop