Sale!

Mango + Coconut Body Scrub

Original price was: 2,100L.Current price is: 1,365L.

Tekstura e kremoze e këtij produkti përmban grimca sheqeri për të zbutur dhe për të larguar qelizat e vdekura të lëkurës, duke e lënë atë të butë dhe me shkëlqim.

6 in stock

Brand

Sunday Rain

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.