Mango + Coconut Body Scrub

2,100L

6 in stock

Përshkrimi

Tekstura e kremoze e këtij produkti përmban grimca sheqeri për të zbutur dhe për të larguar qelizat e vdekura të lëkurës, duke e lënë atë të butë dhe me shkëlqim.

Mënyra e përdorimit:
Masazhojeni në lëkurën e lagur me lëvizje rrethore. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.
Ingredientët:
Sucrose, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Sodium Chloride, Sodium Lauryl Sulfate, Sorbitol, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Silica, Ethylhexylglycerin, CI 19140 (Yellow No.5), CI 14700 (Red No.4).
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop