Mango + Coconut Body butter

2,700L

7 in stock

Përshkrimi

Një hidratues i pasur, i mbushur me gjalpë ushqyes me mango dhe kokos për hidratim shtesë. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Mënyra e përdorimit:
Aplikoni një shtresë të njëtrajtshme mbi lëkurë
Ingredientët:
Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, C12-15 Alkyl Benzoate, Propylene Glycol, Glycerin, Isopropyl Myristate, Stearic Acid, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Polysorbate 60, Phenoxyethanol, Dimethicone, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Parfum (Fragrance), Sodium Hydroxide, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Chlorphenesin, Carbomer, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Linalool.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop