Lip Gloss

2,160L

Përshkrimi

Një formulë me shumë shkëlqim që nuk ngjit dhe lë një ndjesi butësie. Mund të vendoset direkt mbi buzë ose mbi buzëkuq

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni direkt mbi buzë ose mbi buzëkuq
Ingredientët:
pyl Dimer Dilinoleate, Isohexadecane, Silica Dimethyl Silylate, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Flavor, Caprylic/Capric Triglyceride, Benzyl Benzoate, Phenoxyethanol, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Boron Nitride, Sorbitan Oleate, Saccharin, BHT, Octadecyl Di-t-butyl-4-hydroxyhydrocinnamate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Argania Spinosa Kernel Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Isopropyl Titanium Triisostearate, Water, Citric Acid (+/-) May Contain Titanium Dioxide (CI 77891) Iron Oxides (CI 77491) Iron Oxides (CI 77492) Iron Oxides (CI 77499) Mica (CI 77019) Red 7 Lake (CI 15850) Red 6 Lake (CI 15850) Blue 1 Lake (CI 42090) Yellow 6 Lake (CI 15985) Red 28 Lake (CI 45410)
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop