Large Powder Brush

3,360L

10 in stock

Përshkrimi

Furçë për të aplikuar pudër të presuar ose jo. Madhësia dhe butësia e kësaj furçe lejon një aplikim të shpejtë dhe perfekt të pudrave. Gjithashtu mund të përdoret për të aplikuar bronzer ose produkte shkëlqyese në trup.

 

Mënyra e përdorimit:
Ingredientët:
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop