Jumbo Seamless Beauty Sponge

2,160L

9 in stock

Përshkrimi

Sfungjeri ynë i makeupit vjen në madhësi Jumbo. Ka formën e një pike loti, me fund të sheshtë, i cili ndihmon në përhapje të njëtrajtshme të produkteve për fytyrën dhe trupin!

Mënyra e përdorimit:
Lageni sfungjerin dhe më pas shtrydheni për të hequr ujin e tepërt. Përdoret për të aplikuar produkte të lëngshme ose pudra.
Ingredientët:
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop