HYALURONIC ACID BOOSTER

6,000L

2 in stock

Përshkrimi

Ky booster i përqendruar me acid hialuronik, rrit nivelin e hidratimit dhe lagështisë në lëkurë, duke i dhënë asaj një pamje më të shëndetshme, elasticitet dhe duke zbutur dukshëm linjat fine.

15 ml

Mënyra e përdorimit:
Hidhni 2-3 pika në duar dhe më pas aplikojeni në fytyrë. Shtoni disa pika të tjera nëse do ta aplikoni në qafë apo në zonën e dekoltesë. Gjatë ditës, përfundoni rutinën me një krem ​​hidratues me SPF 30 ose më shumë. Mund të aplikohet edhe në zonën poshtë syve, duke shmangur kontaktin me sytë.
Ingredientët:
Aqua, Glycerin (hydration/skin replenishing), etanorulayH muidoS (hydration/skin replenishing), Hyaluronic Acid (hydration/skin replenishing), Ceramide NP (hydration/skin replenishing), Ceramide AP (hydration/skin replenishing), Ceramide EOP (hydration/skin replenishing), Phytosphingosine (hydration/skin replenishing), Yeast Extract (skin replenishing), enisonedA (skin-restoring), Cholesterol (skin replenishing), Panthenol (skin replenishing), Silanetriol (hydration), Butylene Glycol (hydration), Sodium Lauroyl Lactylate (hydration), Carbomer (texture-enhancing), Xanthan Gum (texture-enhancing), Citric Acid (pH adjuster), Polysorbate 20 (texture-enhancing), Ethylhexylglycerin (preservative), Phenoxyethanol (preservative).
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop