Heavenly Elixir 200ml Advanced Tinted Tanning Elixir

4,500L

1 in stock

Përshkrimi

ADVANCED TINTED TANNING ELIXIR është një locion nxirës për lëkurën, i cili nëpërmjet teknologjisë së kapsulimit, “bllokon” lagështinë brenda në lëkurë dhe depërton brenda saj duke dhënë një dukje natyrale nxirjeje në 8 orë. Kjo teknologji vazhdon të lëshojë ngadalë DHA, duke rritur rezultatin tuaj të nxirjes për 72 orët në vazhdim pas aplikimit.

Formuluar me ingredientë natyralë për të hidratuar lëkurën tuaj ndërkohë që nxirja zbehet në mënyrë graduale dhe të barabartë për 10 ditë.

200 ml

Mënyra e përdorimit:
Para aplikimit sigurohuni që lëkura të jetë e pastër dhe e eksfoliuar, mos vendosni krem hidratues si bazë. Duke përdorur dorezën përkatëse, aplikoni eliksirin në lëkurë me lëvizje rrethore. Përdorni pak me shumë në duar, këmbë, gjunjë dhe bërryla. Lëreni në lëkurë për 8 orë para dushit, ose më gjatë për një rezultat më të errët. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë pa shampo. Nxirja do të vazhdojë të zhvillohet ngadalë deri në 72 orë pas aplikimit.
Ingredientët:
Aqua (Water), Dihydroxyacetone, Isoeicosane, Squalane, Propanediol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Chamomilla recutita (Matricaria) Flower Extract, Sorbitan Oleate, Glycerin, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Aloe barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Ginkgo biloba (Gingko) Leaf Extract, Cucumis sativus (Cucumber) Fruit Extract, Hamamelis virginiana (Witchhazel) Leaf Extract, Fucus vesiculosus (Bladderwrack) Extract, Carica papaya (Papaya) Fruit Extract, Tocopherol, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Hydrogenated Phosphatidylcholine, Hydrogenated Lysophosphatidylcholine, Hydrogenated Lecithin, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Isochrysis galbana (Alga) Extract, Hydrogenated Vegetable Oil, Prunus amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Oil, Coffea arabica (Coffee) Seed Oil, Sesamum indicum (Sesame) Seed Oil, Tyrosine, Calophyllum inophyllum (Tamanu) Seed Oil, PEG-7 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Hydroxide, Melanin, Pentylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Ethyl Vanillin, Ethylene Brassylate, Methyldihydrojasmonate, Phenoxyethanol, Saccharide Isomerate, Citric Acid, Sodium Citrate, Carrageenan, Algin, Chitosan, Xanthan Gum, Caramel.
Reviews:

Ky produkt nuk ka akoma review.

Vetëm klientë që e kanë blerë këtë produkt mund të shkruajnë një review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop