Flat Contour Brush

2,800L

5 in stock

Përshkrimi

Kjo furçë e dendur me strukturë të thjeshtë është ideale për të konturuar fytyrën dhe nofullën.

Mënyra e përdorimit:
Ingredientët:
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop