Elastiderm Facial Serum

25,000L

4 in stock

Përshkrimi

Serumi i fytyrës ELASTIderm i formuluar me kompleksin e patentuar Bi-Mineral Contour™ ndihmon në mbështetjen e elasticitetit të lëkurës, duke trajtuar rrudhat apo shenjat e plakjes, duke i dhënë asaj një pamje më rinore dhe duke rezultuar në një lëkurë më të tërhequr.

30ml

Mënyra e përdorimit:
Vendosni 2-3 pika në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë të pastër, qafë dhe dekolte.
Ingredientët:
Water, glycerin, methylpropanediol, alcohol denat, dimethicone, isocetyl stearate, coco-caprylate caprate, isononylisononanoate, penetylene glycol, phenoxyethanol, polyacrylate, crosspolymer,-6, malonic acid, sodium hydrocide, disodiumEDTA, amodimethicone, zinc carbonate, copper carbonate hydroxide, T-Butyl alchol, parfum.
Reviews:

Ky produkt nuk ka akoma review.

Vetëm klientë që e kanë blerë këtë produkt mund të shkruajnë një review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop