Daily Hydro-Drops® Facial Serum

11,815L

3 in stock

Përshkrimi

Një hidratues inovativ me teknologjinë Isoplentix™, i cili përmban VitaminëB3, vaj Abyssinian dhe vaj Hibiskus në format e tyre më të pastra, duke e lënë lëkurën të duket rrezatuese dhe e hidratuar gjatë gjithë ditës.

30ml

Mënyra e përdorimit:
Rrotulloni kapakun për ta liruar. Shpërndani Daily Hyrdo-Drops me mollëzat e gishtave dhe aplikojeni në mënyrë të barabartë në fytyrë, qafë dhe dekolte derisa të përthithet plotësisht nga lëkura. Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit të lëkurës.
Ingredientët:
Water (Aqua), Propanediol,Glycerin, Isononyl Isononanoate, Butylene Glycol, Betaine, Niacinamide, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Pentylene Glycol, Phenoxyethanol, Castor Oil/IPDI Copolymer, Parfum, Carbomer, Caprylic/Capric Triglceride, Crambe Abyssinica Seed Oil, Hibiscus Sabdariffa Seed Oil, Octocrylene, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Cellulose Gum, Homosalate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol, Amodimethicone, Beta-Carotene (CI 40800), Green 6 (CI 61565), Violet 2 (CI 60725)
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop