Daily Hydro-Drops® Facial Serum

13,900L

Një hidratues inovativ me teknologjinë Isoplentix™, i cili përmban VitaminëB3, vaj Abyssinian dhe vaj Hibiskus në format e tyre më të pastra, duke e lënë lëkurën të duket rrezatuese dhe e hidratuar gjatë gjithë ditës.

30ml

2 in stock

Brand

OBAGI

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.