C25 SUPER BOOSTER

8,100L

2 in stock

Përshkrimi

Ky serum minimizon pamjen e njollave të errëta, shenjave apo papërsosmërive të tjera të lëkurës. Këtë gjë e realizon nëpërmjet përbërjes 25% të vitaminës C duke rezultuar në një lëkurë plot shkëlqim dhe me ton të barabartë.

15 ml

Mënyra e përdorimit:
Në mbrëmje, aplikojeni si hapin e fundit të rutinës tuaj në kujdesin e lëkurës. Gjatë ditës mos harroni të aplikoni një krem dielli me spektër të gjerë SPF 30 ose më shumë.
Ingredientët:
Cyclopentasiloxane (hydration), Ascorbic Acid (vitamin C/antioxidant), Ethylhexyl Hydroxystearate (emollient), Polysilicone-11 (texture-enhancing), Dimethicone (hydration), Polymethylsilsesquioxane (texture-enhancing), Disteardimonium Hectorite (texture-enhancing), Propylene Carbonate (preservative).
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop