ACU MIST

Produktet DMK nuk mund të blihen direkt online, pasi DMK është linje para-medikale. Kontakto në WhatsApp më poshtë për një konsultë paraprake, dhe më pas ju dërgojmë produktet DMK që ju nevojiten, në adresën që dëshironi ju!

NA KONTAKTO

Përshkrimi

Acu Mist përmban ekstrakte bimore të Aloes, që ndihmojnë në normalizimin e mantelit acid të lëkurës, ka veti Antibakteriale dhe është krijuar posaçërisht për lëkurat akneike dhe të yndyrshme.

120 ml (4 fl oz)

Mënyra e përdorimit:
Pas pastrimit të lëkurës, Spruconi Acu-Mist mbi zonat e prekur nga Aknet (Fytyrë, qafë dhe / ose shpinë). Kjo mund të përsëritet disa herë gjatë ditës për ta mbajtur lëkurën e hidratuar. Mund ta aplikoni edhe për të desinfektuar furçat e make-up.
Ingredientët:
Aqua, Alcohol Denat., Butylene Glycol, Dimethyl Isosorbide, Polysorbate 20, Caprylyl Glycol, Ricinus Communis Seed Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil Expressed, Salicylic Acid, Thymol, Glycerin, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Alginic Acid, Zinc Sulfate, Benzoic Acid, Chloroxylenol, Potassium Sorbate, Parfum.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop