ACTROL POWDER

Produktet DMK nuk mund të blihen direkt online, pasi DMK është linje para-medikale. Kontakto në WhatsApp më poshtë për një konsultë paraprake, dhe më pas ju dërgojmë produktet DMK që ju nevojiten, në adresën që dëshironi ju!

NA KONTAKTO

Përshkrimi

Një pluhur i formuluar posaçërisht për të mbajtur nën kontroll sebumin në lëkurë. Actrol Powder përthith yndyrën e tepërt pa e dehidratuar lëkurën. I përshtatshëm për lëkura të ndjeshme, të yndyrshme dhe akneike.

30g (1oz)

Mënyra e përdorimit:
Përdoreni me një pambuk ose furçë të thatë, duke e përhapur lehtë në fytyrë.
Ingredientët:
Zea Mays Starch, Hydrastis Canadensis Extract, Ascorbic Acid, Thymus Vulgaris Extract, Chloroxylenol.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop