Acai Berry Bath Crystals

2,100L

10 in stock

Përshkrimi

Rigjallëroni lëkurën tuaj dhe lehtësoni muskujt e lodhur me disa lugë kripëra natyrale deti të mbushura me ekstrakt të manaferrës acai.

Mënyra e përdorimit:
Shtoni 2-3 lugë në ujë të ngrohtë të rrjedhshëm, trazoni ujin për të ndihmuar në tretjen e kripërave
Ingredientët:
Sodium Chloride, Glycerin, Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract, Parfum (Fragrance), CI 19140 (Yellow No. 5), CI 17200 (Red No. 33), Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Limonene.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop